* Onder voorbehoud benoeming door Raad van Beheer
Uitsluitend keurmeesters die lid zijn van de VKK worden vermeld op onze site.
Voor alle Nederlandse keurmeesters verwijzen wij u naar de site van de Raad van Beheer.
Mw. Rathenau-Beyerman

Rathenau-Beyerman, mw. C.S.
Beekvlietstraat 11
5271 SM St. Michielsgestel
Tel. (073) 5512506.
eMail: s.rathenau@home.nl

FCI Groep 8: Retrievers, Spaniels en Waterhonden
Chesapeake Bay Retriever; Curly Coated Retriever; Field Spaniel; Flatcoated Retriever; Golden Retriever; Labrador Retriever; Nova Scotia Duck Tolling Retriever
Mw. Reeskamp-Blok

Reeskamp-Blok, mw. A.M.
Horloseweg 69
3853 MJ Ermelo.
Tel. (0341) 560505 /  06-52852998
eMail: heidewachtel@reeskamp-blok.nl

FCI Groep 7: Voorstaande honden
Bracco Italiano; Braque d'Auvergne; Braque de l'Ariège; Braque du Bourbonnais; Braque Francais; Braque Saint Germain; Cesky Fousek; Drentsche Patrijshond; Duitse Staande Hond Draadhaar; Duitse Staande Hond Korthaar; Duitse Staande Hond Langhaar; Duitse Staande Hond Stekelhaar; Engelse Setter; Epagneul B Bleu de Picardie; Epagneul Breton; Epagneul de Pont-Audemer; Epagneul Français; Epagneul Picard; Gammel Dansk Honsehund; Gordon Setter; Griffon Korthals; Grote Münsterlander; Heidewachtel; Ierse Setter; Ierse Setter Rood Wit; Perdiquero de Burgos; Perdigueiro Português; Pointer; Pudelpointer; Slovensky Hrubosrsty Stavac; Stabijhoun; Vizla; draadhaar; Vizla, korthaar; Weimaraner, korthaar; Weimaraner, langhaar
FCI Groep 8: Retrievers, Spaniels en Waterhonden
Nederlandse Kooikerhondje; Wetterhoun
Mw. Renard

Renard, mw. J.M.C.
A. v. Westerwijksplein 4
4461 ZZ Goes.
Tel. (06) 51213118
eMail: renard@zeelandnet.nl

FCI Groep 8: Retrievers, Spaniels en Waterhonden
Flatcoated Retriever; Golden Retriever; Labrador Retriever
Dhr. Roberts

Roberts, dhr. J.T.M
Meerkamp 7
6093 BZ Heythuysen.
Tel. (0475) 493926.
eMail: koukerveld@ziggo.nl

FCI Groep 4: Dashonden
Groepskeurmeester
FCI Groep 6: Lopende Honden en Zweethonden
Alpenländische Dachsbracke; American Foxhound; Anglo-Français de petite vénerie; Ariégeois; Bassethound; Beagle; Beagle Harrier; Billy; Black and Tan Coonhound; Bloedhond; Briquet griffon vendéen; Chien d'Artois; Dalmatische Hond; Drever; Duitse Brak; English Foxhound; Français blanc et noir, Français blanc et orange, Français tricolore; Grand anglo-français blanc et noir, Grand anglo-français blanc et orange; Grand anglo-français tricolore; Grand Basset griffon vendéen; Grand bleu de Gascogne; Grand gascon santongeois; Grand Griffon vendéen; Griffon bleu de Gascogne; Griffon fauve de Bretagne; Griffon nivernais; Otterhound; Petit Basset griffon vendéen; Petit bleu de Gascogne; Petit gascon Saintongeois; Poitevin; Porcelaine; Rhodesian Ridgeback; Westfaalse Dasbrak
Mw. Roem

Roem, mw. Drs. W.J.
Dorpstraat 2
6871 AL Renkum.
Tel. (0317) 769077.
eMail: wilma@roem.eu

FCI Groep 1: Herdershonden en Veedrijvers
Belgische Herdershond, Groenendaeler; Belgische Herdershond, Laekense; Belgische Herdershond, Mechelse; Belgische Herdershond, Tervuerense; Schipperke
FCI Groep 5: Keeshonden en Oertypen
Groepskeurmeester

Roosendaal, mw. B.B.M.
Hollandiastraat 14
1335 VJ Almere.
Tel. 06 25114392.
eMail: bbmr@kpnmail.nl

FCI Groep 7: Voorstaande honden
Stabijhoun
FCI Groep 8: Retrievers, Spaniels en Waterhonden
Ierse Waterspaniel; Wetterhoun
Dhr. Roozen

Roozen, dhr. A.M.P.M.
Spoordonksweg 70a
5688 KE Oirschot
Tel. 06-52370196
eMail: roozen.tom@gmail.com

FCI Groep 1: Herdershonden en Veedrijvers
Belgische Herdershond, Groenendaeler; Belgische Herdershond, Laekense; Belgische Herdershond, Mechelse; Belgische Herdershond, Tervuerense
Mw. Roskam-v. Bergen

Roskam-v. Bergen, mw. A.P.S.
Rister 21
7861 CA Oosterhesselen.
Tel. (0524) 582596.
eMail: fullhouseblues@home.nl

FCI Groep 2: Pinschers en Schnauzers, Molossers en Zwitserse Sennenhonden
Affenpinscher; Boxer; Dobermann; Duitse Dwergpinscher; Duitse Pinscher, Dwergschnauzer; Hollandse Smoushond; Mastiff; Middenslag Schnauzer; Newfoundlander; Oostenrijkse Pinscher; Riesenschnauzer; Zwarte Russische Terrier
FCI Groep 9: Gezelschapshonden
Bichon Frisé; Bolognezer; Boston Terrier; Coton de Tulear; Dwergpoedel, grijs-abrikoos-rood; Dwergpoedel, zwart-wit-bruin; Griffon Belge; Griffon Bruxellois; Grote Poedel, grijs-abrikoos-rood; Grote Poedel, zwart-wit-bruin; Havanezer; Leeuwhondje; Maltezer; Middenslag Poedel, grijs-abrikoos-rood; Middenslag Poedel, zwart-wit-bruin; Petit Brabançon; Toypoedel
Mw. Ruiten-Hajnová

Ruiten-Hajnová, mw. Drs. G.A.E. van
Essenlaan 34b
2172 BW Sassenheim.
Tel: 06 13171582.
eMail: garex@ceskyterriers.nl
[in Tsjechië: Smederov 2, 336 01 Blovice, Tel: 00420 73290664]

FCI Groep 3: Terriers
Groepskeurmeester
Mw. Runderkamp

Runderkamp, mw. P.H.
Mantelschelp 25
3225 BD Hellevoetsluis.
Tel. (0181) 316835.
eMail: pamela.runderkamp@hetnet.nl

FCI Groep 1: Herdershonden en Veedrijvers
Bearded Collie; Beauceron; Belgische Herdershond, Groenendaeler; Belgische Herdershond, Laekense; Belgische Herdershond, Mechelse; Belgische Herdershond, Terveuerense; Border Collie; Bouvier des Ardennes; Bouvier des Flandres; Briard; Lancashire Heeler; Old English Sheepdog; Picardische Herder; Pyreneese Herder a face rase; Pyreneese Herder a poil longue; Schipperke; Schotse Herdershond Korthaar; Schotse Herdershond Langhaar; Shetland Sheepdog; Welsh Corgi Cardigan; Welsh Corgi Pembroke
FCI Groep 2: Pinschers en Schnauzers, Molossers en Zwitserse Sennenhonden
Affenpinscher; Duitse Pinscher; Dwergschnauzer; Middenslag Schnauzer; Riesenschnauzer; Tibetaanse Mastiff
FCI Groep 3: Terriers
Australian Silky Terrier; Engelse Toy Terrier; Yorkshire Terrier
FCI Groep 5: Keeshonden en Oertypen
Basenji
FCI Groep 9: Gezelschapshonden
Groepskeurmeester
Dhr. Rutten

Rutten, dhr. C.F.
Kapittelweg 30
6525 EP Nijmegen.
Tel. (024) 3619100.
eMail: dickrutten@hetnet.nl

FCI Groep 1: Herdershonden en Veedrijvers
Groepskeurmeester
FCI Groep 2: Pinschers en Schnauzers, Molossers en Zwitserse Sennenhonden
Duitse Dog; Hollandse Smoushond
FCI Groep 3: Terriers
Foxterrier Draadhaar
FCI Groep 4: Dashonden
Groepskeurmeester
FCI Groep 5: Keeshonden en Oertypen
Alaska Malamute; Cirneco dell'Etna; Finse Spits; Groenlandhond; Jämthund; Karelische Berenhond; Noorse Elandhond, grijs; Noorse Elandhond, zwart; Noorse Lundehund; Norbottenspets; Oostsiberische Laika; Pharaohond; Podenco Canario; Podenco Ibicenco, gladhaar; Podenco Ibicenco, ruwhaar; Podengo Português, groot, gladhaar; Podengo Português, groot, ruwhaar; Podengo Português, klein, gladhaar; Podengo Português, klein, ruwhaar; Podengo Português, middenslag, gladhaar; Podengo Português, middenslag, ruwhaar; Russisch_Europese Laika; Samojeed; Siberian Husky; Westsiberische Laika
FCI Groep 6: Lopende Honden en Zweethonden
Groepskeurmeester
FCI Groep 7: Voorstaande honden
Groepskeurmeester
FCI Groep 8: Retrievers, Spaniels en Waterhonden
Groepskeurmeester
FCI Groep 9: Gezelschapshonden
Markiesje
FCI Groep 10: Windhonden
Ierse Wolfshond